آخرین اخبار و رویدادهای جهان

سایت خبری تحلیلی شریان - کواکبیان : با دُم شیر بازی نکنید,

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


تاريخ انتشار:
۰۱:۳۸ – ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۱ اسفند


کد خبر: ۱۱۹۳۸۷

تعداد نظرات : ۰


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان بریتانیا با دم شیر بازی نکنند.به گزارش شریان نیوز،مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۰ اسفند) قوه منقنه طی تذکری شفاهی گفت: بنده به عنوان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس به مقامات دولت بریتانیا می‌گویم که آنها با دم شیر بازی نکنند.

به گزارش تسنیم،وی افزود: دولت بریتانیا به تعدادی از افرادی که فرقه تفرقه‌انگیز شیرازی که به شیعه انگلیسی معروف هستند اجازه داد به راحتی به سفارت کشورمان در انگلیس حمله کنند و به پشت بام سفارتخانه بروند و پرچم کشورمان را به پایین بیاورند و پرچم خود را در آن محل نصب کنند.

کواکبیان با تاکید بر اینکه در این موضوع ۳ نکته وجود دارد، اظهار داشت: اول اینکه گفته می‌شود که پلیس انگلیس از این موضوع خبر داشته است. نکته دوم این است که پلیس انگلیس دو یا سه ساعت بعد در محل حاضر شده و آن افراد را دستگیر کرد. نکته سوم اینجاست که پس از ۳ ساعت آن افراد آزاد شده‌اند.

وی با بیان اینکه ما در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیگیر این موضوع هستیم، تصریح کرد: وزارت امور خارجه نیز این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.